Что бы посмотреть это видео, нажмите » далее »

Что бы посмотреть это видео, нажмите » далее »

Что бы посмотреть это видео, нажмите » далее »

Что бы посмотреть это видео, нажмите » далее »

Что бы посмотреть это видео, нажмите » далее »

Что бы посмотреть это видео, нажмите » далее »

Что бы посмотреть это видео, нажмите » далее »

 

LV

Mēs piedāvājam tīru paste mūmijo, no Altaja.

Par īstenošanu, Tel: +371 22118501

Augstu kalnājos «raud» akmeņu milži. To «asaras», sastingstot izveido dziedniecisku balzāmu — zāles no visām slimībām. Reti, kas atrod «milža asaru», bet atradējs kļūst par veselāko un spēcīgāko cilvēku pasaulē. (Pēc senas leģendas). Mumijo (no grieķu val. — «ķermeni saglabājošs «) ir zināms cilvēcei jau vairāk kā 2500 gadus. Liecības par mumijo pielietojumu bija tik plašas, ka tas ļāva piedēvēt tam gandrīz brīnumainas īpašības. Pirmā pieminēšana par mumijo ir sastopama Aristoteļa darbos. Senos rakstos, kas nonāca līdz mūsdienām, uzrakstītos arābu, turku, ķīniešu, tatāru, ebreju un daudzās citās valodās ar pārsteidzošo vienbalsīgumu tiek apgalvots, ka mumijo izārstē kuņģa slimības, zarnu trakta un nieru kaites, tuberkulozi un astmu, lepru, paralīzi, sirds un acu kaites, palīdz pie saindēšanās ar augu, dzīvnieku un minerāļu izcelsmes indēm, palīdz pie saslimšanas ar cukura diabētu. Izārstē brūces, čūlas, apdegumus, furunkulus, karbunkulus utt. Jūs varat iegādāties Rīgā.

Ne reizi vien par mumijo kā par «dzīves eliksīru» pieminēja V. Šekspīrs savos daiļdarbos. Senie raksti stāsta, ka šī universāla līdzekļa iedarbība dod tālāku spēku visam organismam, iznīcina reimatisma pēdas, normalizē iekšējo un ārējo orgānu funkcijas, atbrīvo no sastinguma, paātrina kaulu tulznas izveidošanos lūzumu gadījumos, sekmē paralīzes izārstēšanos, palīdz no saindēšanās, pastiprina seksuālo potenci. Kas attiecas uz tonizējošo efektu, šeit mumijo nepiekāpjas žeņšeņam. Izsenais austrumu sakāmvārds skan: „Tikai mumijo glābj no nāves”

Mumijo ir dabisks biogēnu balzāms, kas izsenis tiek pielietots dažādu pasaules valstu medicīnā. Pēc savas iedarbības mumijo ir pieskaitāms pie tā saucamajām adaptogēnu zālēm (t.i. vielām, kas sekmē organisma pielāgošanos dažādiem ekstremāliem un kaitīgiem apstākļiem). Pierādīts, ka mumijo aktivizē daudzas fermentu sistēmas, sekmējot bioķīmisko reakciju norisi organismā. Ir īpaši pētīta reparatīvā mumijo iedarbība, kā rezultātā notiek ātra brūču sadzīšana, apdegumu, trofisku čūlu un izgulējumu, lūzumu saauguma paātrinājums. Ar augstu reģeneratoru efektivitāti mumijo iedarbojas insulta, miokarda infarkta saslimšanu gadījumos. Vienlaikus tiek uzsvērta augsta rezorbtīvā preparāta aktivitāte. Ātri uzsūcas tūskas, asinsizplūdumi, trombi, operāciju rētas un kaulu tulznas pārpalikumi pie lūzumiem. Eksperimentos ir iegūti dati par labdabīgu un ļaundabīgu audzēju uzsūkšanos, lietojot mumijo. Mumijo stimulē organisma aizsardzības spēkus, paaugstina imunitāti, noturību pret infekcijām un pārdzesēšanos. Pārliecinoši pētījjumu dati apliecina to, ka, lietojot mumijo, paaugstinās audu izturība pret skābekļa badu. Neapstrīdams ir preparāta stimulējošs efekts uz asins šūnām, kas sekmē mumijo pielietošanu anēmijas, trombocītu, hemoglobīna pazemināšanās gadījumos. Jāatzīmē tā žults attīrīšanas iedarbība. Iegādāties Rīgā.

Ir aprakstīta arī prtetalerģiskā preparāta darbība. Mumijo izrāda ārstniecisku efektu pie trombozēm, tromboflebītiem, hemoroīdiem. Visos gadījumos ir vēlams sākt lietot mumijo iesējami agrākā saslimšanas stadijā. Preparāts praktiski nav toksisks pat devās, kas ievērojami pārsniedz terapeitisko devu.
Mumijo — tas ir izsens «brīnumains balzāms», tas ir dabisks produkts, kas iztek no grūti pieejamām klinšu plaisām, tas ir mīklains pārdabisks, universāls preparāts. Mumijo izmantošana ārstnieciskos nolūkos iesākās jau izsenis — vairāk kā trīs tūkstošus gadus atpakaļ.

Vārds «mumijo» nozīmē «organisma aizsargs», tas ir jaudīgs biostimulators, kas pastiprina cilvēka organisma visas fizioloģiskās funkcijas. Pēc iedarbības tas pārspēj slaveno «dzīves sakni» – žeņšeņu. Mumijo ir stīgra, lipīga, spīdīga massa, kura atmaigst roku siltuma iedarbības rezultātā. Mumijo massai ir darvas specifiska smaka un asa, dedzinoša garša. Pēc krāsas mumijo massa mēdz būt dzeltena, tumšsarkana un melna. Īpaši efektīvs ir melns mumijo. Attīrīts mumijo, izšķīdināts ūdenī, dod nelielas nogulsnes. Dzeršanas un ieberzēšanas veidā — šis ir lielisks līdzeklis no sāpēm izmežģījumu un lūzumu gadījumos. Mumijo paasina jūtīgumu, nostiprina kuņģi, atvieglo elpošanu un ir īpaši universāls līdzeklis.

Mumijo sastāvā ietilpst 28 ķīmiski elementi, 30 makro- un mikroelementi, 10 atšķirīgi metāla oksīdi, 6 aminoskābes, vitamīnu rindas, ēteriskās eļļas, taukskābes. Viss tas tik veiksmīgi bioloģiski saskan ar dabu! Jebkurās farmaceitiskās zālēs saskan tikai 5-6 elementi, kas ir iegūti mākslīgā ceļā, bet mumijo sastāv no 50 komponentiem (puse no Mendeļejeva tabulas), iegūtiem no dabas produktiem.
Mumijo aktivizē minerālu apmaiņu, tā iedarbības rezultātā ceļas kalcija, sāļu, kālija un fosfora saturs asinīs. Tā iedarbības rezultātā palielinās eritrocītu daudzums asinīs un ceļas hemoglobīna līmenis, kas sekmē bojāto audu labāku asinsapgādi. Mumijo iedarbības rezultātā ātrāk uzsūcas audzēji un pūtes, izvadās žults no organisma. Tas ir ļoti efektīvs vēnu paplašinājuma un tromboflebīta gadījumos. Mumiojo ir visai efektīvs bronhiālās astmas, tuberkulozes, hroniska bronhīta, diabēta, tūskas, nieru akmeņu ārstēšanā. Pētījumu procesā tika noteikti mumijo pielietojuma veidi un devas. Mumijo jālieto no rīta tukšā dušā, vienu reizi dienā, sausā vai izšķīdinātā veidā. Pirmajā gadījumā rekomendē uzdzert preparātu ar ūdeni, tēju vai pienu. Dozēšana ir atkarīga no vecuma un kopēja slimnieka stāvokļa. Diennakts zāļu deva pieaugušam ir 0,15..0,2 grami.

Pēc 10 lietošanas dienām jābūt 5 dienu pārtraukumam, pēc tam ir jāiziet otrais ārstēšanās kurss. Nopietnu kaulu lūzumu gadījumos veikt 3-4 ārstēšanās kursus.
Preparāts nav toksisks. Kontrindikāciju mumijo lietošanas gadījumā nav.

Kādas slimības veiksmīgi ārstē mumijo?
Ļoti gribas atbildēt — praktiski visas! Taču, lai tie nebūtu tukši vārdi, pievērsīsimiems pie Аvicennas.
Savā darbos viņš rakstīja: “Kalnu vasks ir neaizstājams līdzeklis izmežģījumu un lūzumu gadījumos, viņš ārstē kritienu un sitienu izraisītās sāpes, noņem paralīzi, nostiprina kuņģi un atvieglina elpošanu, padara sirdi jaunu, bet locītavas kustīgas, piešķir spēku muskuļiem un spīdumu acīm. Tas ir noderīgs arī jauniešiem, kas sagaidīja savu pavasari un vīriem, kas stāv uz savas dzīves rudens sliekšņa”. Jūs varat iegādāties Rīgā.

Angīna. Lietot 0,3 mumijo gramus — 3 reizes dienā lēnām košļājot mutē. Nepatīkamu piegaršu jūs varat novērst ar tējkaroti uzsildītā medus. Ārstēšanas kurss ilgst 10 dienas.

Zarnu trakta atonija (aizcietējumi). 2 mumijo gramus izšķīdināt 1 litrā vārīta ūdens. Dzert tukšā dušā pa 100ml šķīduma, uzdzert ar nevārītu ūdeni. Ārstēšanās kurss — 10 dienas.

Alerģija. Mumijo 1 gramu izšķīdina ar 1 litru silta ūdens.
Lietot vienu reizi diennaktī, no rīta: 1-3 gadu maziem bērniem pa 50 ml, 4-7 gadu — pa 70 ml, 8 gadu un vecākiem bērniem — pa 100 ml.  Ja alerģija ļoti spēcīga, var atkārtot procedūru dienas laikā, bet devu samazināt divkārt. Mumijo ir apveltīts ar diurētisku iedarbību. Ekzēmas gadījumā vajag iesmērēt izbēruma vietas ar koncentrētāku šķīdumu — 1 grams uz 100ml ūdens. Mumijo iedarbība parasti mēdz būt ļoti spēcīga: pat kakla gļotādas tūska, kas izsauc mazu bērnu krākšanu naktīs, pazūd pirmajās ārstēšanas dienās. Bet nedrīkst apmierināties ar šiem ātriem rezultātiem: nepieciešams veikt ārstēšanas kursu ne mazāk kā 20 dienas.
Аvicena rekomendēja veikt ārstēšanas kursu, kas ilgst — 20 dienas pavasarī un rudenī.

Neauglība vīriešiem un sievietēm, seksuālo funkciju pazemināšanās gadījumā, hipolepermijas (nekvalitatīva sēkla vīriešiem) gadījumā. Lietot pa 0,2-0,3 mumijo gramiem ar burkānu sulu, smiltsērkšķu sulu vai ar melleņu sulu pa 1-2 reizēm dienā no rīta tukšā dušā un vakarā pirms miega (1:20 attiecībā). Ārstēšanās kursu turpināt 25-28 dienas. Seksuālo funkciju uzlabošanos sajutīsiet jau 6-7 -dienā.

Bronhiāla astma. 1. Lietot mumijo pa 0,2-0,3 gramiem maisījumā ar pienu vai ar govs taukiem un medu no rīta tukšā dušā un vakarā pirms miega (1:20 attiecībā) ar skalošanu. Nepieciešams veikt 1-3 ārstēšanās kursus atkarībā no saslimšanas smaguma. Ārstēšanās kurss 25 — 28 dienas, ar 10-dienu pārtraukumu.
2. Kurss ir 1 mēnesis un 3 nedēļas, tam būs nepieciešami 35 mumijo grami. Smagos gadījumos dzert 7% mumijo šķīdumu.
Shēma. 10 dienas pa 1 tējkarotei tukšā dušā, uzdzert pusi glāzes silta piena. 10 dienas — pārtraukums.
3. 500ml lakricsaknes novārījuma izšķīdināt 0,5g mumijo. Lietot novārījumu pa 200ml (bērniem līdz 8 gadiem porciju samazināt) 1 reizi dienā no rīta. Novārījumu glabāt ledusskapī. Pēc divām dienām gatavot jaunu uzlējumu.

Sāpes kuņģī. 15 mumijo gramus sadalīt uz 45 porcijām (kapsulu veidā vai izšķīdināt 45 ēdamkarotēs vārīta ūdens). Lietot 3 reizes dienā pa 1 porcijai 30-40 minūtes pirms ēšanas. Ārstēšanās laikā un pēc tās -15 dienas ieturēt diētu.

Iekaisuma un alerģiskās hroniskās saslimšanas, angīna, iesnas, elpceļu katars, šķaudas, klepus. 1. Lietot pa 0,2-0,3 gramiem maisījumā ar pienu, vai ar govs taukiem un medu no rīta tukšā dušā un vakarā pirms miega (1:20 attiecībā), kā arī uz nakti iesmērēt ar vates tampona palīdzību iekaisušās vietas (nāsis, kakls) ar to pašu šķīdumu vai arī skalot (angīnas gadījumā). Tikai ir nepieciešami 1-3 ārstēšanas kursi atkarībā no saslimšanas formas. Ārstēšanās kursu turpināt 25 — 28 dienas ar 10-dienu pārtraukumu.
2. Angīnas gadījuma gabaliņu mumijo (0,3 grami) ielikt zem mēles un sūkāt līdz pilnai izšķīdināšanai. Pie rūgtuma sajūtas mutē var uzēst medu vai šokolādi. Lietot 3 reizes dienā. Ārstēšanās kurss — ne vairāk kā 10 dienas.

Matu izkrišana, matu izkrišana pēc apdegumiem. Sagatavot 1% mumijo (1 grams uz 100ml ūdens) samaisot ar uzlējumu no diždadža un piparmētrām proporcijā 1:1. Sajaukt diždadža un piparmētru saknes. 1 maisījuma ēdamkaroti apliet ar 1 glāzi vārīta ūdens. Izšķīdināt mumijo un 1 reizi dienā ieberzēt galvas ādā. Matu izkrišanas gadījuma pēc apdegumiem 3 mumijo gramus izšķīdināt 150ml ūdens. Šķīdumu ieberzēt problemātiskajās zonās 1 reizi dienā.

Vidusauss iekaisums. Sagatavot mumijo šķīdumu: 2 grami uz 100ml ūdens. Šķīdumā samērcētu vates tamponu ievietot ausī no rīta un vakarā. Turpināt līdz pilnai izveseļošanai.

Piena dziedzera iekaisums. Lietot mumijo pa 0,2 — 0,3 gramiem maisījumā ar pienu, vai ar govs taukiem un medu no rīta tukšā dušā un vakarā pirms miega (1:20 attiecībā), tikai iekšīgai lietošanai, pirmajās dienās – pa 0,2.gramiem mumijo 3-4 reizes dienā (5-6 dienas). Iegādāties Rīgā.

Hemoroīdi. 1. Lietot tukšā dušā 2 reizes dienā (no rīta un vakarā pirms miega) pa 0,2 gramiem mumijo.Pie tam – anālo atveri pastāvīgi smērēt dziļumā līdz 10cm. (mumijo maisījumā ar medu attiecībā 1:5-1:8).
Ārstēšanas kursu (25 dienas) atkārtot pēc 10-dienu atpūtas, bet smērēšanu turpināt 3-4 mēnešus ar mēneša pārtraukumu. Nekoptu hemoroīdu izārstēšana- pēc 6-8 mēnešiem. Vislabākais efekts tiek sasniegts pielietojot mumijo maisījumā ar persiku eļļu vai govs taukiem tajās pašās proporcijās vienlaicīgai lietošanai gan iekšēji gan smēres veidā (pie kam kursam ir nepieciešams iespaidīgs mumijo daudzums).
2. Izšķīdināt 0,2-0,8 gramus mumijo ar 1/2 tējkarotēm piena, sajaukt ar miltiem un izveidot sveci.
3 stundas pēc vakariņām, pirms miega, ielikt sveci tūplī. Vienlaikus uzņemt 0,2 gramus mumijo iekšīgi šķīduma vai kapsulu veidā. Ārstēšanās kurss — 10 dienas. Nepieciešamības gadījumā kursu atkārtot pēc 5-10 dienām.

Glaukoma. Lietot mumijo pa 0,2 gramiem 2-3 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas. 10 dienas dzert — 5 dienas atpūsties. Veikt 3 — 4 kursus.

Strutainas, iekaisušas, inficētas brūces, čūlas. 1. Iesmērēt bojātās vietas ar 10% mumijo šķīdumu vai 2-3% šķīdumu vai smēri. 2. Apdegumi, augoņi — izšķīdināt 3 gramus mumijo ar 200ml ūdens un iesmērēt.

Gastrīts. Lietot iekšīgi — ieteicams tukšā dušā 1-2 reizes dienā no rīta un vakarā pirms miega 25-28 dienas ilgi. Tas ir 1 ārstēšanās kurss,to var atkārtot pēc 10 dienām ieilgušas saslimšanas gadījumā.
Nepieciešamais mumijo daudzums vienlaicīgai lietošanai ir atkarīgs no ķermeņa svara: līdz 70 kg — 0,2 grami, 80 kg — 0,3 grami, līdz 90 kg — 0,3-0,4 grami, vairāk kā 90 kg — 0,4-0,5 grami.
Izšķīdināt mumijo ieteicams pienā proporcijā 1:20, var arī ūdenī, klāt pieliekot medu pēc garšas, vai atšķaidīt ar sulām (vīnogu, gurķu),ar pētersīļa, ķimeņu, melleņu zālēm un olu dzeltenumiem.
Kuņģa, gremošanas trakta un gremošanas orgānu (aknas, liesas) čūlu ārstēšanas laikā īpaši svarīgi ieturēt mērenību barībā. Nelietot alkoholu!

Auss iekaisums. Pilināt mumijo ausī pa 0,4 gramiem maisījumā ar rožu eļļu attiecībā 1:10, pa 2 reizēm dienā no rīta un vakarā pirms miega. Pie tam lietot iekšīgi 0,2-0,3 mumijo gramus maisījumā ar pienu un medu, kas pastiprina strutu izvadīšanu un noņem iekaisumu.

Haimorīts. Uztaisīt 10% mumijo šķīduma ar persiku eļļu, pilināt degunā pa 5 pilieniem 4 reizes dienā.
Ausij: 3%mumijo šķīdums uz persiku vai vazelīna eļļas — pa 3 pilieniem 3 reizes dienā uzsildīta veidā un uzlikt kaut ko siltu uz sāpošo vietu.

Hipertonija. Reizi dienā – vakarpusē -stundu pēc ēšanas, lietot 0,15-0,2g mumijo izšķīdinātā veidā. 10 dienas dzert, 5 dienas atpūsties. Pēc mumijo 6g izlietošanas mēnesi atpūsties. Nepieciešams veikt 2-3 kursus.

Galvassāpes. Dzert pa 0,2 gramiem mumijo uz nakti 10 dienas. Atkārtot kursu pēc 5 atpūtas dienām.

Dispeptiskas parādības (grēmas, nelabums, atrauga, vemšana). Lietot pa 0,2 gramiem mumijo ar pienu vai medu vai izšķīdināt vienā tējas vai vārīta ūdens ēdamkarotē 2 reizes dienā — no rīta un vakarā pirms miega. Izārstēšanās — pēc 10-15.dienām.
Jūs varat iegādāties Rīgā.

Sieviešu slimības, sieviešu dzimumorgānu (maksts un dzemdes kakliņa sieniņas erozija un citi iekaisuma procesi) audu defekti. 1. Pirms un pēc menstruāla cikla uz bojāto vietu uzlikt salveti, ko labi saslapina 4% mumijo šķīdumā, kura pēc tam fiksējas ar tamponu. Ārstēšanas kurss ilgst 2-3 nedēļas ja rodas nepieciešamība -pēc 10 dienām atkārtot kursu. Vienlaicīgi rekomendēts lietot mumijo arī iekšēji -1 reizi dienā pa 0,2 gramiem, kas ievērojami saīsina ārstēšanās ilgumu. Ārstēšanas laikā rekomendē atturēties no dzimumaktiem. Ārstēšanās procedūru ieteicams veikt pirms nakts gulētiešanas.
2. Dzemdes erozija — 2,5% mumijo šķīdums. Ievietot tamponus uz nakti.

Kuņģa-zarnu kaites. Ārstēšanās kurss — 30 dienas. Kursam nepieciešams 25g mumijo. Dzert 3% šķīdumu (3 grami uz 10ml):
1.dekāde: 1.diena – pa 5 pilieniem 1 reizi dienā, 2.diena: pa 8 pilieniem, 3.diena: pa 10 pilieniem,
sākot ar 4-to dienu palielināt ikdienas devu par 3-4 pilieniem līdz apjoms sasniegs 1 tējkaroti;
2.dekāde — 2 tējkarotes tukšā dušā; 3.dekāde — 1,5 tējkarotes tukšā dušā.

Stostīšanās. Ārstēšanai ir nepieciešams 0,2g mumijo maisījuma kopā ar medu proporcijā 1:5, 1:8. Ārstēšanās kurss- 4 mēneši. Iesmērēt mēli ar mumijo un medus maisījumu.

Smaganu, zobu, mutes dobuma gļotādas kaites. Lietot pa 0,2g mumijo ar pienu un medu (vai ūdens šķīdumā attiecībā 1:20 ar vienlaicīgu 5% mumijo šķīduma aplikāciju) 1-2 reizes dienā (obligāti pirms miega) 25 dienas ilgi.

Perifērās nervu sistēmas slimības, kustību un balsta orgānu slimības (neirodermīts, pleksīts, neiralģija). Ieberzēt (5-6 minūtes) 8-10% mumijo spirtotā šķīduma sāpīgās vietās 20 dienas ilgi. Ārstēšanās kursu atkārtot pēc 10 dienām. Vienlaikus lietojot mumijo (0,2g) ar pienu un medu proporcijā 1:20.

Aknu saslimšanas. 3g mumijo izšķīdināt 3l vārīta ūdens. Lietot pa 20ml šķīduma 3 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas. Ieteicams uzdzert ar cukurbietes sulu. 10 dienas lietot, 3 dienas atpūsties. Kursam nepieciešams 15g mumijo.

Nieru slimības. Kurss ilgst 21 dienu. Kursam nepieciešams 30g mumijo. Dzert 7% šķīdumu (7g mumijo uz 100ml).
Pirmās 7 dienas dzert pa 0,5 tējkarotei. Nākošās 7 dienas — pa 1 tējkarotei. Pēdējās 7 dienas — pa 1,5 tējkarotei. Uzdzert ar minerālūdeni.

Miokarda infarkts. 0,2 grami uz 150ml ūdens З reizes diennaktī. Kursam nepieciešams 6-18g mumijo.

Akmeņi žultspūslī. Uz 1 litru ūdens 1 grams mumijo. Dzert 3 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas pa 200ml šķīduma. 10 dienas dzert — 5 dienas pārtraukums. Ārstēšanas kursam nepieciešams 12g mumijo.

Deguns asiņošana. Pilināt katrā nāsī maisījumu 0,1 mumijo grams ar kampareļļu attiecībā 1:5-1:8 (pa 0,2.gramiem vienā lietošanā). Asiņošana izbeidzas pēc 2 ārstēšanās kursiem 25 dienu laikā ar 10-dienu pārtraukumu.

Plaušu asiņošana. Lietot 0,2g mumijo maisījumā ar sīrupiem (ķiršu, persika utml.) attiecībā 1:20, 2-3 reizes diennaktī (vakarā obligāti pirms miega). Nepieciešams veikt 3-4 ārstēšanās kursus pa 25 dienām ar 10-dienu pārtraukumu. Smagas slimības gadījumā ārstēšanu turpināt tālāk. Ir iespējams mumijo maisījums ar medu un pienu tajās pašās proporcijās.

Akmeņi urīnpūslī. Vajag 1g mumijo izšķīdināt 1l vārīta ūdens. Lietot pa 1 glāzei 3 reizes dienā līdz pilnai izveseļošanai.

Kaulu -tuberkulozes procesi (iegurņa, ceļgalu locītavu, mugurkaula). Lietot pa 0,1-0,2.gramiem mumijo 2 reizes diennaktī 25 dienas ar atkārtošanu pēc 10 dienu pārtraukuma maisījumā ar pienu, medu proporcijā 1:20.
Iegādāties Rīgā.

Asins ārstēšana. Kurss — 35 dienas. Kursam nepieciešams 50-100 mumijo grami. Dzert 3% šķīdumu (3g uz 100ml).
Shēma. 10 dienas — pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 10 dienas — pa 1,5 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas,
10 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 5 dienas — pa 1,5 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas.

Migrēna un citas galvassāpes. 1. Dienas laikā lieto iekšēji maisījumā 0,2-0,3g ar pienu un medu proporcijā 1:20 2 reizes diennaktī no rīta tukšā dušā un vakarā pirms miega 25 dienas ilgi, ilgstošas slimības gadījumā atkārto ārstēšanos 10 dienas pēc ārstēšanās kursa.
2. Galvassāpju, migrēnas, epilepsijas, ķermeņa vai virsējā nerva paralīzes: lieto 0,07g mumijo sajaucot to ar sulu vai majorāna (zāle) novārījumu.
3. Galvassāpes — dzert pa 0,2g mumijo uz nakti 10 dienas, 5 dienas atpūta.
Ārstējot stostīšanos ir nepieciešams mumijo maisījums ar medu proporcijā 1:5, 1:8 pa 0,2g ekstrakta. Ārstēšanu nepieciešams veikt 4 mēnešus. Stostīšanās gadījumā iesmērē mēli mumijo un medus šķīdumu.

Smadzeņu insults — 0,2-0,3g х150ml ūdens. 2 reizes diennaktī. Kursam nepieciešams 12-54 grami mumijo.
Ūdens-sāļu apmaiņas procesa traucējumi. Ārstēšanās kurss ar mumijo: 10 ieberzēšanas ādā pa 20-30g mumijo.
Uz saslapinātu ar siltu ūdeni ķermeņa virsmu uzsmērēt kārtu mumijo (2-3 grami) līdz āda paliek melna. Pēc tam ar roku (ķirurģiskā cimdā) veikt ieberzēšanu.

Nefrīts (nieru iekaisums). Ja slimība pieklusa, tad mumijo dzert nevajag, jo tas var izsaukt saasinājumu. Pie asa nefrīta mumijo novērsīs nieru sabrukumu un renovēs nieru audus.
3 mumijo gramus izšķīdināt vārītā ūdenī (3litri). Lietot pa 1 glāzei 30 minūtes līdz ēšanai 3 reizes dienā. Ārstēšanās kurss — 10 dienas. Nepieciešamības gadījumā kursu atkārtot pēc 5 dienām.

Sirds-asinsvadu sistēmas darbības traucējumi. Kurss ir 21 diena. Kursam nepieciešams 32g mumijo (8 grami — uz 500ml ūdens).
Shēma. 7 dienas — pa 40 pilieniem 3 reizes dienā pirms ēšanas,
7 dienas — pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas,
7 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas.
Uzdzert ar siltu minerālūdeni vai augļu sulu. Var palielināt apjomu līdz 1,5 ēdamkarotei.
Eksistē vēl viens mumijo lietošanas veids. Kurss — 10 dienas. 8g mumijo izšķīdināt 500ml ūdens.
Shēma. 1.diena — pa 0,5 tējkarotei tukšā dušā, 2.diena — tāpat, 3.diena — tāpat.
No 4 -tās dienas palielināt devu pa 3-4 lāsēm dienā, palielināt līdz 1 tējkarotei.
Mumijo dod spēku visam organismam, īpaši sirdij, iznīcina reimatiskus procesus, likvidē aizkorķēšanos, likvidē sastingumus un regulē ūdens-sāļu apmaiņu. Pastiprina dzimumdziedzeru darbību.

Sāļu nogulsnējums. 5g mumijo labi samaisīt ar 100g dabiska šķidra medus.
Regulāri iesmērēt klikšķošās locītavas ar šo maisījumu. Vienlaikus lietot 1 reizi dienā 0,2 g mumijo 10 dienas ilgi, pēc tam — pārtraukums 3 dienas, pēc tā dzert pa kursam līdz pilnai izveseļošanai.

Drebuļi, reiboņi. Lietot pa 0,2-0,3 gramiem mumijo maisījumā ar pienu un medu proporcijā 1:20 2 reizes diennaktīs — no rīta tukšā dušā un vakarā pirms miega, 25 dienas ilgi, bet ielaistas slimības stadijā atkārtot ārstēšanās kursu pēc 10 dienām.
Jūs varat iegādāties Rīgā.

Apdegumi, pūtes. Nepieciešams 3g mumijo izšķīdināt 100ml vārīta ūdens. Apdegumus un pūtes iesmērē ar šo šķīdumu pēc iespējas biežāk.

Poliartrīts. Kurss — 45 dienas. Kursam nepieciešams 50-100g mumijo, dzert 5-7% šķīdumu.
Shēma. 10 dienas — pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 10 dienas — pa 1,5 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 10 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 10 dienas — pa 1,5 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 5 dienas — pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas.

Kaulu lūzumi. 1. Kurss ir 21 diena. Ir nepieciešams 40g mumijo. Dzert 2% šķīdumu (2 grami uz 100ml).
Shēma 10 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas,
10 dienas — pa 1,5 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas,
vai 7 dienas — pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas,
7 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas,
7 dienas — pa 2 ēdamkarotēm 3 reizes dienā pirms ēšanas.
Sekmē kaulaudu saaugšanu. Masīva kaulu tulzna aizpilda spraugu starp kaulu fragmentiem, uzsūc iekaisumus. Jau nākamajā dienā ir novērojams kopējā stāvokļa uzlabojums, normalizējas temperatūra, samazinās tūska, ceļas kustīgums.
2. 5g mumijo izdzert par 3 reizēm dienas gaitā neilgi pirms ēšanas, uzdzert ar 1 piena glāzi. Ārstēšanas kurss – 6 dienas.

Parodontoze (smaganu iekaisums). Paņemt 2,5g mumijo izšķīdināt 100ml ūdens. Skalot muti no rīta un uz nakti. Šķīdumu norīt.

Kompreses uz audzējiem un brūcēm. Ņemam 3 gramus mumijo uz 100ml ūdens. Likt kompreses 1 reizi uz nakti un lietot iekšēji 0,2 gramus.

Radikulīts. 1.Ņemt 2 gramus mumijo sajaukt ar 2 gramiem medus, ieberzēt sāpīgā vietā un atstāt uz nakti kompreses veidā. Atkārtot 5 — 6 reizes.
2. Ir vajadzīgi 2 grami mumijo un 7g medicīniskā sēra, labi ieberzēt, stīgrībai var pielikt dažas ūdens lāses. Uz nakti ir labi ieberzt sāpīgās vietas ar minēto mastiku (labāk pēc karstas vannas), izlikt sildošo kompresi.

Caureja (grēmas, nelabums, vemšana) 0,2g mumijo sajauc ar silta piena ēdamkaroti, spēcīgas tējas vai vārīta ūdens.

Ādas strijas. Izšķīdināt 1g mumijo vārīta ūdens tējkarotē. Sajaukt ar 1 bērnu krēma (var ar krēma pret celulītu) tūbiņu (80-100 g.). Ieberzēt problēmvietas 1 reizi dienā. Glabāt ledusskapī.
Iegādāties Rīgā.

Cukura diabēts. 1. Cukura diabēts — dzert 2 reizes dienā (no rīta stundu pirms ēšanai, un vakarā pirms miega) pa 0,2 gramiem mumijo šķīduma. 10 dienas dzert, 5 dienas atpūsties. Uz ārstēšanās kursu ir nepieciešams 10-12g mumijo.
2. Ārstēšanas kurss — 25 dienas. Kursam nepieciešams 63-70g mumijo. 5 gramus mumijo izšķīdināt 500ml ūdens.
Diabētiķiem zūd slāpes, samazinās pārmērīga urīna izdalīšanās, pazeminās nogurums.
Uzdzert mumijo ar pienu vai augļu sulu.

Shēma: 10 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā 30 minūtes līdz  ēšanai; 10 dienas – pa 1,5 ēdamkarotei 3 reizes dienā 30 minūtes līdz ēšanai; 5 dienas — pa 1,5 tējkarotei 3 reizes dienā 30 minūtes līdz ēšanai.
Ja parādīsies nelabums, mumijo dzert pēc ēšanas un uzdzert ar 0,5 minerālūdens glāzes siltā veidā.
3. 4 gramus mumijo izšķīdināt 20 ēdamkarotēs silta vārīta ūdens.
Lietot pa 1 ēdamkarotei (vai pa 0,2 gramiem sausa mumijo) no rīta 30-40 minūtes līdz brokastīm, un vakarā 3 stundas pēc vakariņām. Pēc 5-10 dienām atkārtot ārstēšanās kursu. Nepieciešams veikt ne mazāk kā 3-4 kursus.

Sirds astma — 0,1 grams mumijo uz 150ml ūdens, 2 reizes diennaktī. Kursam nepieciešams 12-36 grami mumijo.

Sirds nepietiekamība. Cietā vai izšķīdinātā veidā katru dienu 3 stundas pēc vakariņām. Lietot pa 0,2 gramiem mumijo 10 dienas ilgi. Pēc nepieciešamības ārstēšanās kursu var atkārtot pēc 5-10 dienām.

Aknu bojājumi pēc traumām. Pacientam dod dzert 0,2g kopā ar 0,1-0,2g Armēnijas māla un 0,5g safrāna, ar olīvju sulu vai cigoriņu lapu sulu.

Tromboflebīts. Lietot mumijo iekšīgi pa 0,25-0,3.gramiem 2 reizes diennaktī 25 dienas ilgi. Mumijo lietot maisījumā ar medu un pienu proporcijā 1:20. Kurss ilgst 20-25 dienas ilgi ar 10-dienu pārtraukumu vienam ārstēšanās kursam. Samazina sāpes, tūskas, palielina eritrocītu daudzumu, kā arī uzlabojas leikocītu aina. Zūd arī citi saslimšanu simptomi, palielinās hemoglobīna saturs.

Tuberkulozes bronhoadenīts. Lietot pa 0,2 gramiem mumijo šķīduma rītos 30 minūtes līdz brokastīm. 10 dienas lietot, 5 dienas atpūsties. Veikt 3-4 kursus.

Tuberkuloze. Paņemt 2 gramus mumijo, sadalīt 10 vienādās daļās vai izšķīdināt 10 ēdamkarotēs vārīta ūdens. Lietot pa 1 ēdamkarotei vai 0,2 gramiem sausa mumijo 3 stundas pēc vakariņām. Uzdzert ar siltu tēju vai pienu. Ārstēšanās kurss — 10 dienas. Nepieciešamības gadījumā pēc 5-10 dienām ārstēšanās kursu atkārtot. Ārstēšanu turpināt līdz pilnai izveseļošanai.
Jūs varat iegādāties Rīgā.

Krūšukurvja traumas, izmežģījumi, sasitumi, muskuļu sastiepumi, ādas čūlas, audzēji, sagriezumi, lūzumi. 1. Lieto iekšīgi preparātu devās 0,2-0,5 grami, līdztekus iesmērēt sāpīgās vietas, ārstēšanās kurss — 25-28 dienas. Pēc 10 dienām nepieciešamības gadījumā zāļu uzņemšanu atkārtot, iesmērēšanu turpināt visu ārstēšanās periodu bez pārtraukumiem.
2. Krūšukurvja un to orgānu sasitumu gadījumā rekomendē dzert 0,2g mumijo ar ķimeņu novārījumu. 3. Mumijo masu 0,5 gramu sajauc ar rozā eļļu un dod dzert, kā arī iesmērē lūzumu.

Tromboflebīts. Lietot pa 0,25 — 0,3 gramiem mumijo 2 reizes diennaktī 25 dienas ilgi maisījumā ar medu un pienu proporcijā 1:20. Atkārtot ārstēšanās kursu pēc 10 dienām.
Rezultātā samazināsies sāpes un sāpīgo ekstremitāšu tūskas pakāpe, asinīs palielināsies eritrocītu daudzums, kā arī leikocītu aina asinīs, palielināsies hemoglobīna saturs, zūdīs saslimšanas simptomi.
Sasitumi. 10 dienas ilgi lietot pa 0,2 gramiem mumijo dienā, var maisījumā ar jebkādu eļļu vai 3-4 olu dzeltenumiem. To pašu maisījumu uzlikt uz bojāto vietu. Pārtraukums — 10 dienas. Vidējas sarežģītības pakāpes lūzumiem pietiks ar 2 kursiem, krūšu kurvja un to orgānu sasitumu gadījumos mumijo sajaukt ar ķimeņu novārījumu, bet aknu bojājumu gadījumos — ar sulu un cigoriņu novārījumu.

Dzirdes pasliktinājums. Ir vajadzīgi 0,35 grami mumijo. Sajaukt to ar tīru rozā eļļas nelielu daudzumu, pievienot klāt vīnogu sulu un iepilināt ausī. Tas palīdz pret kurlumu, čūlām un auss strutošanu. Mumijo tāpat sajauc ar nesālītiem cūku taukiem un pilina ausī. Tas palīdz pie iedzimtā kurluma.

Holecistīts. Kurss ir 21 diena. Kursam nepieciešams 60 grami mumijo. 15 gramus mumijo izšķīdināt 500ml ūdens.
Shēma. 7 dienas — pa1 tējkarotei 3 reizes dienā 30 minūtes līdz ēšanai,
7 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā 30 minūtes līdz ēšanai, 7 dienas — pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā 30 minūtes līdz ēšanai.
Uzdzert ar augļu sulu vai minerālūdeni. Iegādāties Rīgā.

Cistīts. Karsta ūdens glāzē izšķīdināt 2-3 mumijo gramus, veikt skalošanu. Noņem sāpes, graizes pēc 10 minūtēm.

Ekstremitāšu ekzēma. 1. Pirtī vai vannā izkarsēt rokas vai kājas 5-6% mumijo šķīdumā, vienlaikus lietot iekšīgi pa 0,2 mumijo gramiem 2 reizes dienā no rīta un vakarā pirms miega ar smiltsērkšķa sulu vai ar jāņogas sulu, (ekstremitāšu karsēšanu labāk veikt 30-35 minūtes līdz miegam 25 dienas ilgi un turpināt pēc 10-dienu pārtraukuma). Ekzēmas gadījumā izkarsētās vietās var iemasēt mumijo šķīdumu un smiltsērkšķu sulu, spirtu utt..
2. 2 gramus mumijo izšķīdināt ar 1 tējkaroti ūdens un sajaukt ar 15 medus tējkarotēm.
Lietot pa 1 tējkarotei no rīta tukšā dušā 10 dienas ilgi. Pēc tam — pārtraukums 10 dienas. Veikt 3 kursus.

Epilepsija, virsējā nerva paralīze, letarģija. Nepieciešams 0,07 grami mumijo. Sajaukt ar sulu vai majorāna (zāle) novārījumu un dzert; bet letarģijas gadījumā — 0,125 gramus mumijo sajaukt ar vijīgā mārsila novārījumu.

Dzemdes erozija. Šķīdums 2,5 grami mumijo uz 100ml ūdens. Samērcēt tamponu šķīdumā un ievietot vagīnā uz nakti. Mumijo — viens no alerģijas ārstēšanas spēcīgākajiem līdzekļiem. Mumijo izšķīdināt koncentrācijā 1 grams uz 1litru silta ūdens (kvalitatīvs mumijo vienā mirklī izšķīst bez duļķiem). Lietot no rīta vienu reizi diennaktīs: 1-3 gadus veciem bērniem pa 50ml, 4-7 gadus – pa 70ml; 8 gadus un vecākiem — pa 100ml mumijo šķīduma. Ja alerģija ļoti spēcīga, atkārtoti lietot dienas laikā, bet devu samazinot divkārt.

Divpadsmitpirkstu zarnas čūla. Kurss — 29 dienas. Kursam nepieciešami 50 grami mumijo, lietot 3% šķīdumu tukšā dušā. Shēma. 10 dienas — pa 1,5 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas,
10 dienas — pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas
9 dienas — pa 1,5 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas.
Zūd sāpes kuņģī, vājība, aizkaitināmība, miega traucējumi. Samazinās ievainojamība,uzlabojas katarāls gļotādas stāvoklis.

Kuņģa čūla. Ārstējot doto saslimšanu lietot 0,25g mumijo uz katru slimnieka svara kilogramu. Piemēram, slimnieks sver 80 kg, tātad 0,25 reizinām ar 80, saņemam 20 gramus. Šis mumijo daudzums ir nepieciešams vienam ārstēšanās kursam. Tā kā ārstēšanās ilgst 14 dienas, un lietot preparātu nepieciešams 3 reizes dienā, tātad, šos 20 gramus vajag sadalīt uz 42 porcijām. Ja jūs nolēmāt lietot mumijo izšķīdinātā veidā, tas nozīmē, Jums 20 grami ir jāizšķīdina 42 ēdamkarotēs vārīta ūdens.
Ja Jūs nolēmāt lietot mumijo kapsulu veidā, šos 20 gramus vajag sadalīt uz 42 porcijām.
Lietot preparātu 30 minūtes līdz ēšanai, aizdzert ar siltu pienu vai tēju ar 1 medus tējkaroti. Ārstēšanās periodā un pēc tam, ne mazāk kā 15 dienas, ieturēt diētu, ko noteica ārsts.

Čūlu kolīts. 1. Ievadīt taisnā zarnā 30ml 10% ūdens un mumijo šķīduma pēc defekācijas, 2 reizes dienā. Tādu procedūru ir jāveic 10 reizes, procedūru veikt pēc dienas ilga pārtraukuma 5 grami uz 50 ūdens gramiem. Pagulēt uz vēdera 10 -15 minūtes.  2. Lietot (šķidrā vai cietā veidā) pa 0,15-0,2 gramiem mumijo uz nakti, 3 stundām pēc ēšanas, 1 reizi diennaktī, 10 dienas ilgi. Nepieciešamības gadījumā var atkārtot pēc 5-10 dienām, 1 vai 2 kursus.

Urīnpūšļa un urīnvadu čūla. Dzert 3 reizes pa 0,2 gramiem mumijo ar siltu pienu, bet uz nakti — šķīdumu 1 grams mumijo ar 100ml silta ūdens. Kursam ir nepieciešams 15g mumijo. Receptes ar mumijo pielietošanu daudzu citu slimību ārstēšanai un profilaksei Jūs bez piepūles atradīsiet Internetā. Vairākumā recepšu rekomendējamā deva 0, 2 grami. Ar tīrām rokām atdalīt 0,2 gramus mumijo- tā ir bumbiņa ar diametru aptuveni 6 mm, melna pipara graudiņa izmērs. Jūs varat iegādāties Rīgā un Daugavpilī.

Izmantot mumijo kosmētiskos mērķos mājas apstākļos pilnīgi iespējams. Mumijo iedarbojas Lai sagatavotu masku sejas ādai, nepieciešams neitrāls krēms (labāk bērnu). Vienas tūbiņas saturu sajaukt ar 15g mumijo un atstāt maisījumu uz diennakti, lai viela pilnībā izšķīstu. Bagātināto krēmu izmanto kā iknedēļas kosmētisko masku: uz attīrītu sejas ādu uzsmērē krēmu. Atstāj uz 20 minūtēm, pēc tam noņem krēma pārpalikumus ar papīra salveti. Masku glabā ledusskapī. Lai palutinātu savējo ķermeni, izšķīdināsiet 5 līdzekļa gramus 0,5 litros vārīta ūdens un izlejiet maisījumu vannā. Tādā vannā jāiet tīram, lai poras būtu atvērtas. No izstiepumiem palīdzēs tāda recepte: 4 gramus mumijo izšķīdināt 50ml piena ar ķermenēm. Uzsmērēt uz problemātiskām vietām ar apļveidakustībām katru vakaru mēneša laikā.

Piesardzīgi: viltojums!
Kā teica slavenais literārais personāžs, Turcijas padotais Benders, «Visa kontrabanda Krievijā nāk no Odesas, un Mazās Arnautskas». Runājot par mumijo, tas ne pavisam nav pareizi, tā kā nekvalitatīvs produkts var būt atgādāts pat no tām vietām, kur šī viela bija iegūstama gadsimtos.

Kā atšķirt viltojumu? Diezgan vienkārši. Pats augstvērtīgākais mumijo — melnas krāsas, spīdīgs, mīksts.
Tam ir īpaša specifiska smarža (šokolādes, bituma u.c.). Mumijo sastāvā ir aptuveni 28 ķīmiskie elementi, 30 makro- un mikroelementi, kā arī 10 metālu atšķirīgi oksīdi, 6 aminoskābes, vitamīnu rindas, ēterisku eļļu, sveķveidīgās vielas. Spiežot rokā kvalitatīvu mumijo: labs atmaigst, bet slikts paliek ciets. Iegādāties Rīgā.

Cita kvalitātes pazīme — tā ir smarža. Šai vielai ir visai specifiska un pat nedaudz asa smarža. Garša — ir ierūgtena. Piebildīsim to, ka speciālisti visai skeptiski izturas pret mumijo tabletēs un kapsulās.

Uzglabāšana: Uzglabāt temperatūrā 5-25 ° C.

Ilgstošas glabāšanas gadījumā, glabāt mumijo iesakām noslēgtā tvertnē tumšā vēsā vietā.. Istabas temperatūrā mumijo sacietē mitruma iztvaikošanas, bet terapeitiskās īpašības nezaudē!. Mumijo ūdens šķīdumi jāuzglabā ledusskapī līdz 15 dienām. Daži pētnieki uzskata,ka mumijo ir neierobežots glabāšanas laiks, citi nosauc 40-50 gadi.

Kādā mumijo tabletēs atšķiras no īstā mumijo? Tabletētais mumijo nav mumijo! Tabletes tiek izgatavotas uz mumijo ekstrakta bāzes. Mumijo tabletēšanas procesā tiek pakļauts ķīmiskai un termiskai apstradei, kā rezultātā zaudē daudzas savas terapeitiskās īpašības. Tabletēšanas procesā mumijo klāt pievieno dažādus komponentus, pateicoties kuriem izejviela iegūst nepieciešamās fiziskās un mehāniskās īpašības. Bet šis vielas ir ne tikai neveselīgas, bet dažreiz pat kaitīgas veselībai.

Jūs varat iegādāties Rīgā.

Iepakojumi: 20 g. Varākumpircējiem atlaides!

Mumijo lietošanas laikā, alkohola lietošana ir nevēlama!
ESIET VESELI !!!

Par īstenošanu, Tel: +371 22118501
E-pasts: mumiolv@gmail.com

 

 

Перейдите в следующий раздел.

Похожие статьи на эту тему

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>